Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 30457 |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Souřadnice: | 49°53*47*N,17°47*11*E |
PSČ: | 747 56 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grabiášová Nikola | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 17,64 | 59 | 0 | |
Grabiášová Nikola | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 18,47 | 37 | 0 | |
Harazín Aleš | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 17,50 | 76 | 0 | |
Harazín Aleš | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 22,78 | 79 | 0 | |
Harazín Aleš | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 22,80 | 74 | 0 | |
Jasoněk Antonín | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 23,39 | 174 | 0 | |
Losert Matouš | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 15,01 | 10 | 0 | |
Losert Matouš | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 16,21 | 17 | 0 | |
Losert Matouš | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 18,59 | 44 | 0 | |
Pavelková Anna | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 20,34 | 50 | 0 | |
Pavelková Anna | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 22,80 | 72 | 0 | |
Pavelková Jana | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 17,92 | 27 | 0 | |
Pavelková Jana | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 18,06 | 30 | 0 | |
Polák Václav | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 17,67 | 80 | 0 | |
Polák Václav | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 19,17 | 49 | 0 | |
Polák Václav | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 19,82 | 57 | 0 | |
Rádková Viktorie | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 22,51 | 142 | 0 | |
Ulitzková Laura | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 16,56 | 12 | 0 | |
Ulitzková Laura | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 16,69 | 33 | 0 | |
Ulitzková Laura | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 16,73 | 12 | 0 | |
Volkmerová Justýna | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 18,58 | 79 | 0 | |
Volkmerová Justýna | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 20,08 | 48 | 0 | |
Volkmerová Justýna | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 20,62 | 56 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Grabiášová Nikola, nejlepěí čas: 17,64 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Harazín Aleš, nejlepěí čas: 17,50 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Jasoněk Antonín, nejlepěí čas: 23,39 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Losert Matouš, nejlepěí čas: 15,01 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Pavelková Anna, nejlepěí čas: 20,34 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Pavelková Jana, nejlepěí čas: 17,92 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Polák Václav, nejlepěí čas: 17,67 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Rádková Viktorie, nejlepěí čas: 22,51 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Ulitzková Laura, nejlepěí čas: 16,56 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Volkmerová Justýna, nejlepěí čas: 18,58 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 3x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2023/06/25 | Dolní Životice-areál Lesík, 3. kolo Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS DŽ | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře